Charming Cozy Apartment In Soho Rems

  • 43 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Charming Cozy Apartment In Soho Rems Malaga мають першокласне розташування, за 5 хвилин пішої прогулянки від музею Пікассо. Апартаменти розташовані всього за 1.4 км від залізничного вокзалу Малаги та біля автовокзалу Plaza de la Marina.

З системою клімат-контролю, апартаменти пропонують вітальню, а з вікон відкривається вид на місто. У помешканні для вашого комфорту передбачені окремий туалет і душ. Крім того, у ванній кімнаті ви знайдете фен і банні рушники.

Charming Cozy Apartment In Soho Rems пропонують гостям мінікухню для самостійного приготування їжі, а також обідню зону, де можна насолодитися їжею.

Торговий центр «Muelle Uno» розташований за 14 хвилини пішки, а Центр Помпіду – Малага - на відстані 11-хвилинної прогулянки від апартаментів. Музей Кармен Тіссен знаходиться поблизу помешкання. Автомобільний музей Малаги знаходиться за 25 хвилини пішки. Charming Cozy Apartment In Soho Rems також знаходяться всього за 0.8 км від станції метро Станція El Perchel.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Charming Cozy Apartment In Soho Rems Малага
Exclusive Malaga Soho Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

Exclusive Malaga Soho Apartment

102 м від помешкання
USD 569 USD 512
за ніч
Soho Apartments
Ціна лише для моб. пристроїв

Soho Apartments

104 м від помешкання
USD 189 USD 170
за ніч
Exclusive Alameda - Central Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

Exclusive Alameda - Central Apartment

8.7
Відмінно 54 відгуки
126 м від помешкання
USD 128 USD 115
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    10 км

    Залізничні вокзали

    Malaga Train Station
    800 м

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • Прокат авто

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Обідній стіл

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензіїESFCTU000029020000245107000000000000000000VUTMA746332,VUT/MA/74633
    Часті питання
    • У квартирі Charming Cozy Apartment In Soho Rems можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Charming Cozy Apartment In Soho Rems не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості зможуть скористатися мінікухнею з електрочайником, посудомийною машиною і духовкою.
    • Квартира Charming Cozy Apartment In Soho Rems розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Малаги розташований недалеко від квартири Charming Cozy Apartment In Soho Rems.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Малага Аеропорт
    10 км

    Залізничні вокзали

    Malaga Train Station
    800 м

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Charming Cozy Apartment In Soho Rems Малага

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити